Rodinné domy na klíč

Zateplení bytového domu ikona

Rodinný dům na klíč

Naše firma vám nabízí výstavbu rodinných domů na klíč. Ať už si zvolíte typový (katalogový) dům, nebo máte vlastní představu o podobě domu, jsme vám plně k dispozici. Nabízíme kompletní servis, od zpracování projektové dokumentace až po předání klíčů k hotové stavbě. Dům jsme schopni osadit moderními technologiemi a poradíme, jak dům naprojektovat pro co nejúspornější provoz. První dům jsme postavili už před dvaadvaceti lety. V Náměšti nad Oslavou a okolních obcích jsme od té doby provedli nespočet realizací, můžete se tedy spolehnout na naše zkušenosti a znalost oboru.

Co stavba na klíč zahrnuje?

Váš vysněný domov jsme schopni postavit podle vaší projektové dokumentace, nebo s vámi můžeme celý dům vymyslet. Staráme se o vše, co je se stavbou spojené. Provádíme úpravy terénu a výkopové práce, lijeme základové desky, připravujeme hrubé stavby, zajišťujeme subdodavatelské služby (elektroinstalace, hromosvody apod). Hlídáme termíny a postupujeme podle stavebního harmonogramu. Zajišťujeme napojení na rozvody elektřiny, plynu a vody. Zákazníkům na přání instalujeme moderní technologie, jako jsou tepelná čerpadla, rekuperace nebo solární panely. S námi se nemusíte ve fantazii omezovat. Kromě rodinných zděných domů nabízíme také dřevostavby na klíč, včetně prostorných teras, altánů, zahradních domků a bazénů.

Opravená fasáda

Realizace domu na klíč, včetně venkovních úprav

Stavba domu na klíč

Realizace fasády

Nová fasáda v Náměšti nad Oslavou

Zateplení bytového domu

Proč stavět dům na klíč a ne svépomocí?

Stavba domu na klíč pro vás znamená zbavit se všech starostí, které souvisí s výběrem řemeslníků, řešením technických problémů a řízením stavby. Coby generální dodavatel vám garantujeme smluvenou cenu výstavby a termín předání.

Zhotovení včetně základní desky

Kvalitní základová deska je jednou z nejdůležitějších součástí stavby a při jejím návrhu je nutné určit správný postup založení na základě kvality podloží a umístění v terénu. S litím základních desek máme dlouholeté zkušenosti. Ať už plánujete stavět zděný dům, betonový dům nebo dům ze dřeva, naše deska pro něj bude solidním základem.

Přenecháním stavby profesionálům ušetříte velké množství času.

S námi se můžete spolehnout na profesionálně odvedenou práci a jasně stanovené podmínky a záruky, které jsou podložené smluvní dokumentací. Pracujeme efektivně a systémově, řídíme se podle harmonogramu prací a máme k dispozici dostatek profesionálních řemeslníků. Proti případným škodám vzniklým při výstavbě jsme řádně pojištěni.