Tesařské práce

Tesařské práce ikona
Naši tesaři jsou profesionálové s širokým záběrem, zhotoví pro vás střešní konstrukce, krovy, obklady, pergoly, zahradní domky i altány. Pracujeme pouze s vysoce kvalitními materiály chráněnými proti škůdcům.

Střešní konstrukce

Potřebujete novou střechu? S námi si můžete od tak velkého úkolu oddychnout, jsme totiž schopni dodat střechu (nebo rekonstruovat starší) na klíč. Umíme pracovat se všemi běžnými tvary střech, ať už jsou stanového, pultového nebo sedlového typu.
Kromě tesařských prací, které jsou základem pro výrobu nové střechy, poskytujeme také pokrývačské a klempířské práce. Střechu vám zateplíme a na přání osadíme střešními okny.

Dřevostavby na klíč

Zamilovali jste se do srubů nebo roubenek? Dnešní dřevostavby stavěné pomocí moderních technologií a postupů jsou už tak energeticky úsporné, že jsou často označovány jako ekologické domy.
Dřevostavbu jsme vám schopni dodat na klíč, či se jen částečně podílet na výstavbě. Využijte našich letitých zkušeností a obraťte se na nás se svými dotazy.

Zahradní domky a altány

Trávíte rádi čas na zahradě, ale nevyhovuje vám vaše posezení? Na zakázku vyrobíme zahradní domek, altán nebo pergolu. Na přání pro vás zpracujeme návrh a podle vašich přání doladíme tak, aby byla stavba přesně podle vašich představ.

Opravená fasáda

Realizace domu na klíč, včetně venkovních úprav

Stavba domu na klíč

Realizace fasády

Nová fasáda v Náměšti nad Oslavou

Zateplení bytového domu

Tesařské práce nabízíme v Jihomoravském kraji a na Vysočině, konkrétně ve zmíněných obcích a přilehlých oblastech

Náměšť nad Oslavou, Třebíč, Velké Meziříčí, Velká Bíteš, Brno, Ivančice, Rouchovany, Vladislav, Kralice nad Oslavou, Rosice, Popůvky, Oslavany, Zbýšov a Hrotovice.