Rekonstrukce bytu a domu

Rekonstrukce rodinných domů ikona

Úplné a částečné rekonstrukce

Nabízíme rekonstrukce domů i bytů, od částečných rekonstrukcí (koupelny, kuchyně) a renovací bytových jader až po rozsáhlé rekonstrukce celých objektů. V Náměšti nad Oslavou a okolních obcích působíme už 22 let, můžete se tedy spolehnout na naše zkušenosti a znalost oboru.

Rekonstrukce rodinného domu

Rekonstrukce rodinných domů jsou individuální záležitostí, a ať už jde o drobné interiérové úpravy nebo kompletní přestavbu objektu, vždy s vámi zadání projdeme, navrhneme způsob rekonstrukce a poradíme, jak k celému projektu přistoupit. Máme s rekonstrukcemi více jak dvacetileté zkušenosti a dokážeme spolehlivě odhadnout, jak náročná rekonstrukce bude – časově i finančně. Pokud uvidíme způsob, jak na vámi zamýšlené rekonstrukci ušetřit nebo jak problém lépe konstrukčně vyřešit, probereme to s vámi.

Rekonstrukce bytu

Pořizujete byt a přemýšlíte nad jeho renovací? Nebo váš stávající byt ztratil svůj lesk a rádi byste provedli modernizaci? Ať už řešíte detaily, jako je rozložení kuchyně, nebo uvažujete nad kompletní reorganizací bytu, můžete se na naši pomoc spolehnout. Máme dlouholeté zkušenosti s rekonstrukcí bytů všech druhů a velikostí.

Opravená fasáda

Realizace domu na klíč, včetně venkovních úprav

Stavba domu na klíč

Realizace fasády

Nová fasáda v Náměšti nad Oslavou

Zateplení bytového domu

Rekonstrukce koupelen a bytových jader

Bydlíte v bytě, kde se ještě nachází prefabrikované umakartové bytové jádro? Nastal nejvyšší čas ho vyměnit! Ze staré obnošené koupelny je možné během několika dní vytvořit krásnou moderní koupelnu. Rekonstrukci je pouze potřeba pořádně promyslet a získat stavební povolení. V závislosti na typu a umístění jádra lze jádro buď vyměnit za novou koupelnu, nebo celý prostor dokonce zvětšit – to když jádro ohraničuje nenosná příčka. Je nutné zaměřit a rozvrhnout úpravu rozvodů vody, kanalizace, elektroinstalace i vzduchotechniky. Proto většina lidí přenechává přestavbu odborníkům. Už samotné odstranění bytového jádra je náročné a pracné. Doporučujeme s ním tedy začít až po ujasnění všech detailů nové koupelny. Jakmile máme spolu vyřešené, jak bude nová koupelna vypadat, můžete se za XX od zahájení rekonstrukce znovu koupat.

Kupujete starší dům?

Pokud kupujete starší dům a přemýšlíte nad rekonstrukcí, ozvěte se nám. Ušetříte se tak nepříjemných překvapení, které se mohou objevit při nepromyšlené rekonstrukci za provozu domácnosti. Jednoduše se může stát, že například při rekonstrukci střechy a zateplování podkroví zjistíte, že potřebujete celou střechu zvednout, protože už se do zateplené místnosti nevejdete. Pomůžeme vám vymyslet, jak co nejlépe navrhnout izolační obálku celého domu, abyste zamezili zbytečným únikům tepla. To zahrnuje výběr vhodných oken, výměnu střechy, izolaci podlah a často i novou fasádu. Uvnitř vám pomůžeme s vlhkostí, prasklinami ve stěnách, rozvody energií a vody. Na stavební úpravy se musí opatrně (na opěrné zdi se nesahá), ale i tady se můžete spolehnout na naši profesionalitu a dlouhodobé zkušenosti. Chtěli byste přesunout kuchyň do světlejší místnosti, nebo vám nevyhovuje velikost koupelny? Vždy se najde způsob, jak vaši představu realizovat. Už jsme pomohli stovkám lidem a rodin vytvořit jejich domov snů. Dovolte nám, abychom se postarali i o ten váš.

Provádíme dílčí stavební úkony i rekonstrukce na klíč.

Stejně jako v případě domu je potřeba u rekonstrukce bytu nejprve plánovat. Při rozsáhlejších změnách se nevyhnete detailnímu projektování, včetně zakreslení rozvodů elektřiny, zásuvek a dalších detailů, které by byly po dokončení rekonstrukce obtížné změnit. Vhodně voleným stylem rekonstrukce a správnými materiály lze docílit snížení energetické náročnosti bytu, lépe využít omezeného prostoru a vytvořit domov, který budete milovat celý život.