Zemní práce pro všechny

Výkopové práce ikona
Zvažujete terénní úpravu, kterou nezvládnete sami? V Náměšti nad Oslavou a okolí poskytujeme veškeré zemní a výkopové práce, které byste mohli potřebovat.

Terénní úpravy

tak nemusíte řešit pomocí krumpáče, povolejte raději stavební techniku. Pomůžeme vám upravit terénní nerovnosti, vyhloubit zahradní jezírko nebo vykopat jámu pro bazén.

Provádíme také malé výkopy

pro osazení jímek a čističek odpadních vod. Připravujeme terén pro položení vozovky, chodníků, případně pro stavbu venkovního parkoviště pro vaše vozidla.

Záhony ve svahu

mohou být dominantním prvkem vaší zahrady, jenže bez terénních úprav takového efektu nedocílíte. Pozvěte si nás na zahradu a my vám terénní vlny pomůžeme vytvořit.

Opravená fasáda

Realizace domu na klíč, včetně venkovních úprav

Stavba domu na klíč

Realizace fasády

Nová fasáda v Náměšti nad Oslavou

Zateplení bytového domu

Výkopové práce nemusí být náročné

Pořídili jste si pozemek a připravujete stavbu? Naše stavební technika vám s přípravou terénu pomůže. Provádíme výkopy pro přívod infrastruktury (elektřina, plyn, kanalizace) a hloubíme stavební jámy. Můžete se na nás spolehnout při výkopu jámy pro základní desku domu, nebo dokonce jámy pro umístění spodní části stavby, typicky sklepa nebo spodního patra v případě velmi příkrého svahu.

Odvoz suti, zeminy a přebytečného materiálu

Přebytečnou zeminu a další materiály jsme schopni z místa realizace odvézt, případně zajistit ekologickou likvidaci. Nemusíte se proto bát, že by po nás na místě zbyl odpad. Poskytujeme kompletní servis.

Výkopové práce a úpravy terénu nabízíme v Jihomoravském kraji a na Vysočině, konkrétně ve zmíněných obcích a přilehlých oblastech

Náměšť nad Oslavou, Třebíč, Velké Meziříčí, Velká Bíteš, Brno, Ivančice, Rouchovany, Vladislav, Kralice nad Oslavou, Rosice, Popůvky, Oslavany, Zbýšov a Hrotovice.